Půjčovna plošiny pro montáž vánoční výzdoby

Potřebujete ozdobit ulice města nebo obce, případně svůj vlastní dům vánoční výzdobou? Pomůžeme vám. Nabízíme vám pronájem pracovní montážní plošiny s pracovní výškou až 27 metrů a s bočním dosahem 20,5 metru. Zajistíme pro vás také obsluhu vysokozdvižné plošiny. Vy, nebo vámi pronajatá firma, pak může bezstarostně pracovat a vytvořit pro celé okolí vánoční atmosféru.

Montáž vánočního osvětlení má svá specifika. Často se pracuje za provozu, takže práce není úplně tak jednoduchá. Naši proškolení zaměstnanci však mají bohaté zkušenosti i s prací za hustého provozu. Nejinak je tomu také u zdobení vánočního stromu, ke kterému se musí přistupovat s citem, aby vše hrálo tak, jak má.

Jak pracujeme

Montážní plošinu přepravíme na vámi určené místo, kde ji potřebujete použít a v rámci půjčovného máte k dispozici také zaměstnance, který bude naši plošinu ovládat. Pracovní montážní plošina firmy Ruthmann je na automobilovém podvozku vozu Mercedes Benz.

Nízkou hmotnost montážní plošiny 7 490 kg lze velmi dobře využít v městských částech. Šířka montážní plošiny 2,54 m umožňuje pracovat v úzkých zástavbách. Moderní teleskopické pracovní plošiny dovoluji velké boční dosahy na protější strany ulice, přes překážky i zaparkovaná auta.

Ozdobte celé město

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit. S výzdobou měst a obcí máme zkušenosti, ze kterých můžete jen získat.