Půjčovna plošiny pro montáž hromosvodů

Potřebujete namontovat hromosvod? Pomůžeme vám dostat se od základů po střechu objektu. Nabízíme vám pronájem pracovní montážní plošiny s pracovní výškou až 27 metrů a s bočním dosahem 20,5 metru. Obsluha je u vysokozdvižné plošiny vždy přítomna. Díky tomu můžete vy, anebo vámi pronajatá firma, bezstarostně instalovat nový hromosvod na svůj dům.

Montáž hromosvodů podléhá řadě specifik. Práce ve výškách, častokrát za provozu vyžaduje rychlost a přesnost. Naši proškolení zaměstnanci vám však budou kdykoliv k dispozici. Platí to také při instalaci hromosvodů.

Jak pracujeme

Montážní plošinu přepravíme na vámi určené místo, kde ji potřebujete použít a v rámci půjčovného máte k dispozici také zaměstnance, který bude naši plošinu ovládat. Pracovní montážní plošina firmy Ruthmann je na automobilovém podvozku vozu Mercedes Benz.

Nízkou hmotnost montážní plošiny 7 490 kg lze velmi dobře využít v městských částech. Šířka montážní plošiny 2,54 m umožňuje pracovat v úzkých zástavbách. Moderní teleskopické pracovní plošiny dovoluji velké boční dosahy na protější strany ulice, přes překážky i zaparkovaná auta.