Půjčovna plošiny pro montáž antén

Potřebujete namontovat anténu? Pomůžeme vám. Nabízíme vám pronájem pracovní montážní plošiny s pracovní výškou až 27 metrů a s bočním dosahem 20,5 metru. Zajistíme také obsluhu vysokozdvižné plošiny. Díky tomu můžete vy, anebo vámi pronajatá firma, bezstarostně pracovat.

Montáž antén podléhá řadě specifik. Práce ve výškách, častokrát za provozu vyžaduje rychlost a přesnost. Naši proškolení zaměstnanci vám však budou kdykoliv k dispozici. Platí to také při instalaci antén, kdy při práci navíc manipulujete s cennými zařízeními.

Jak pracujeme

Montážní plošinu přepravíme na vámi určené místo, kde ji potřebujete použít a v rámci půjčovného máte k dispozici také zaměstnance, který bude naši plošinu ovládat. Pracovní montážní plošina firmy Ruthmann je na automobilovém podvozku vozu Mercedes Benz.

Nízkou hmotnost montážní plošiny 7 490 kg lze velmi dobře využít v městských částech. Šířka montážní plošiny 2,54 m umožňuje pracovat v úzkých zástavbách. Moderní teleskopické pracovní plošiny dovoluji velké boční dosahy na protější strany ulice, přes překážky i zaparkovaná auta.

Montáž antén Brno

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit. S montáží antén máme zkušenosti, ze kterých můžete jen získat.