Opravy a nátěry elektrického osvětlení

Potřebuje vaše město nebo obec opravit nebo natřít veřejné osvětlení? Nabízíme vám plošinu, se kterou práci zvládnete hravě. Domluvme si pronájem pracovní plošiny s pracovní výškou až 27 metrů a bočním dosahem 20,5 metru. Součástí pronájmu je také kvalifikovaná obsluha vysokozdvižné plošiny. Každý z pracovníků, kteří opravy a nátěry vašeho elektrického osvětlení provedou, pak bude moci bezstarostně pracovat a odvést svou práci dobře a včas.

Práce v terénu není jednoduchá, především za hustého provozu. Jsme ale na tyto situace připraveni. Naši proškolení zaměstnanci mají bohaté zkušenosti i s prací za dopravní špičky nebo špatného počasí.

JAK PRACUJEME

Montážní plošinu přepravíme na vámi určené místo, kde ji potřebujete použít a v rámci půjčovného máte k dispozici také zaměstnance, který bude naši plošinu ovládat. Pracovní montážní plošina firmy Ruthmann je na automobilovém podvozku vozu Mercedes-Benz.

Nízkou hmotnost montážní plošiny 7 490 kg lze velmi dobře využít v městských částech. Šířka montážní plošiny 2,54 m umožňuje pracovat v úzkých zástavbách. Moderní teleskopické pracovní plošiny dovoluji velké boční dosahy na protější strany ulice, přes překážky i zaparkovaná auta.

OPRAVA OSVĚTLENÍ BRNO

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit. S opravou veřejného osvětlení měst a obcí máme zkušenosti, ze kterých můžete jen získat.