Linde Gas

Naším významným partnerem je společnost Linde Gas, celosvětová jednička v oblasti technických plynů. Klient s naší plošinou nepravidelně asistuje při instalaci velkých plynových nádob, které jsou potřeba pro zajištění dostatečného množství vybraného plynu u daného objektu. Velmi často je naše plošina využívána například v nemocnicích, kde společnost Linde Gas zajišťuje zásoby a přísun medicinálního plynu, především pak kyslíku či CO2.

Společnost Linde Gas naše plošiny využívá pro upevňování úvazků na zásobníky, se kterými poté může jeřáb manipulovat. Kromě nemocnic jsou naše plošiny společností Linde Gas využívány například ve výrobních závodech nadnárodních společností a další.

Společnost Linde Gas

Linde Gas je součástí společnosti Linde plc, která je celosvětový lídr v oblasti technických plynů. Působí ve více než 100 zemích světa. V České republice jde o největšího výrobce a dodavatele technických, medicinálních a speciálních plynů. Společnost nabízí inovativní řešení, technologie a služby šité na míru. Také disponuje nejširší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice.