Klempířské práce

Potřebujete pracovat ve výškách, ale nemáte k tomu dostatečné vybavení? Nabízíme pronájem pracovní plošiny pro klempířské práce. Zapůjčenou pracovní plošinu můžeme ovládat sami, tudíž za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek. Naši odborníci mají nejen mnohaleté zkušenosti a odbornost, ale také potřebné certifikace k ovládání pracovní plošiny.

Pracovní plošina dává možnost pracovat až ve výšce 27 metru a s bočním dosahem 20,4 metru. Pracovní plošina je umístěna na vozidle značky Mercedes-Benz.

Výhody montážní plošiny pro klempířské práce

Půjčte si pracovní plošinu s nízkou hmotností pouhých 7 490 kg, jejíž uplatnění najdete především v městských částech či v zastavěných zónách. Šířka samotné plošiny činí pohodlných 2,54 metru, takže nabídne komfortní prostor pro vaše klempířské práce a zároveň poskytne možnost pracovat i v úzkých zástavbách.

Vyhněte se zaparkovaným autům a překážkám v cestě. Díky maximální výšce 27 metrů a bočním dosahem 20,4 metru se dostanete i na protější stranu ulice.

Kontaktujte nás

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 602 147 997, případně si můžete rovnou pracovní plošinu rovnou objednat. Firma MT plošiny Brno se těší na spolupráci s Vámi!